Jednoduchý ovladač příslušenství

1.100,00 

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: Digi-cz 025 Kategorie:

Popis

Jednoduchý ovladač příslušenství

Digi-cz 025

Jednoduchý ovladač příslušenství, umožňuje ovládání osmi výhybek, návěstidel nebo přejezdů pomocí tlačítek, tak jak to všichni známe z minulosti. Určen je zejména pro malé kobercové železnice pro děti a to především ve spojení s kolejivem Roco® GeoLine®.  Ale jeho použití může být i v rozsáhlejším kolejišti.  Občas se můžete setkat s označením Mini TCO.

 

Funkce ovladače

•Kompatibilní se systémem standardu XpressNet a RocoNet (zejména Roco® MultiMAUS);
•Přímé ovládání až osmi výhybek (návěstidel, závor nebo jiného příslušenství);
•Adresy nastavitelné po blocích v rozsahu od adresy 1 až po adresu 64;
•Jednoduché nastavení pomocí DIP přepínačů;
•Kompaktní konstrukce ve vhodné krabičce.

Připojení

Zařízení se jednoduše připojí do „Slave“ konektoru na Roco 10764, tak jak ukazuje následující obrázek. Poznámka – pokud již máte konektor „Slave“ obsazen, lze s úspěchem používat rozdvojky pro telefonní kabely.
Po připojení a zapnutí systému na ovladači problikne červená LED a po jejím zhasnutí již zařízení pracuje normálně.
Pokud na zařízení bliká červená LED, znamená to, že nebyla nalezena příkazová stanice (žádné „master“ zařízení). Zkontrolujte, jestli máte správně připojenou MultiMAUS a jestli máte správně nastavenou XpressNet adresu. Případně změňte adresu zařízení pomocí DIP přepínačů 1-5.

V případě, že zařízení chcete připojit například k centrále Lenz, lze jej jednoduše připojit do adaptéru LA-152, nebo přímo na svorky LMAB.

V případě připojení k centrále NanoX se zařízení jednoduše připojí do konektoru XpressNet. U starší verze budete potřebovat rozdvojku.